Co ze sobą zabrać?Co mały Smyk powinien zabrać ze sobą na imprezę?

Na każdy obóz zabrać należy odpowiednio wypełnione dokumenty z numerem PESEL, wymienione w opisie każdej imprezy w sekcji: „Dokumenty, główne wymagania” oraz kieszonkowe, które dzieci mogą przekazac na miejscu kadrze w depozyt. Polar, obuwie na miękkiej podeszwie, czapkę z daszkiem, strój kąpielowy, dres, latarkę, krem z filtrem, zeszyt, długopis.

Niektóre imprezy tematyczne, obok rzeczy wymienionych w opisie każdej imprezy w sekcji „Należy zabrać ze sobą” wymagają zabrania przez Uczestnika dodatkowego sprzętu i odzieży. Oto kilka przykładów:

1. Obozy dla Aktywnych lub Wygodnych
a) Obozy taneczne:
Dowolny wygodny i niekrępujący ruchów strój (ubrania sportowe, koszulki, baletowe body, legginsy, krótkie sukienki, spódniczki). Buty: baletki klasyczne lub gimnastyczne (ewentualnie grubsze skarpety) oraz lekkie buty sportowe sneakery lub inne.
b) Obozy survivalowe oraz wędkarskie:
Mały plecak, śpiwór, karimata, ciepły sweter lub polar, dres sportowy, kurtka przeciwdeszczowa, odzież i buty do chodzenia po wodzie, lesie i mokradłach, buty turystyczne, latarka z zapasem baterii, letnie nakrycie głowy, scyzoryk lub nóż, okulary słoneczne, krem ochronny z filtrem UV, strój kąpielowy; mile widziane: busole, instrumenty muzyczne, aparaty fotograficzne, płetwy i maski do nurkowania.
c) Obóz piłkarski:
Strój sportowy do zajęć piłkarskich, obuwie sportowe do zajęć piłkarskich, wygodne. Mile widziane: śpiewnik, gitara, aparat fotograficzny, własny sprzęt sportowy, rękawice bramkarskie.

2. Obozy wodne
a) Obóz windsurfingowy:
Skórzane rękawiczki, obuwie na miękkiej podeszwie, ciepłą czapkę i z daszkiem, kostium kąpielowy, dres, latarkę, krem z filtrem, zeszyt, długopis, obuwie do chodzenia w wodzie i pływania na desce (np. trampki).
b) Obóz młodych optymistów i Wodny świat Smyka:
Kurtka chroniąca przed deszczem, polar, ciepły sweter, skórzane rękawiczki, obuwie na miękkiej podeszwie, ciepłą czapkę i z daszkiem, kostium kąpielowy, dres, latarkę, krem z filtrem, zeszyt, długopis. Okulary do pływania w wodzie, czepek kąpielowy, mały plecak na wycieczki.

4. Obozy zagraniczne
Paszport, mocne obuwie, kurtka nieprzemakalna, ciepły sweter, mały plecak na wycieczki, strój kąpielowy, ręczniki.

Obozy dla najmłodszych, wakacje dla najmłodszych, imprezy dla dzieci, wodne obozy przygody, zielone szkoły, rejsy dla najmłodszy. Udane wakacje dla Twojego dziecka!
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: Wakacje Maluszka 5-9 lat, Z Psem na Wakacje, Wakacje Pod Żaglami, obozy wyjątkowe i dla wymagających, lądowe obozy przygody, obozy fabularne.